זכור אותי הכנס שם משתמש
          סיסמא
שלום אורח
הצטרף לקהילה
מתכונים | קהילה | מדריך | שפים | מבשלים
מבשלים
מבשלים
חיפוש מתקדם
   
חפש
עזרהמבשליםהדפסשלח לחברהוסף למועדפים RSS Share/Save/Bookmark
אתה נמצא כאן :: מבשלים :: אודות אתר "מבשלים"
ראשי  ראשי
מבשלים
הדף של חיים כהן
הדף של ד"ר אלי לנדאו
מתכוני וידאו
סרטוני בישול ואוכל
אודות אתר "מבשלים"
חיים ואלי מבשלים
פוסטים נבחרים
כל הבלוגים
תחרויות מתכונים
עזרה
חדשות אוכל
חיפוש מתכונים ע"פ מרכיבים

קהילה  קהילה
קהילה
חברים מצטיינים
חברים חדשים
תגובות אחרונות
עץ משפחה קולינרי
חיים ואלי מבשלים
חיפוש חברי קהילה
מבשלים עם חברים
הצטרפות לקהילה


הרשם למגזין השבועי של מבשלים

המדריך עונות וחגים
המדריך
מתכונים לסתיו
מתכונים לחורף
מתכונים לפסח


המדריך  מהמדריך
המדריך
מרכיבים
מטבחים
שיטות הכנה
סוגי מנות
עונות ומועדים
שיקולים מיוחדים
כלי מטבח
מתכוני בסיס
בישול צמחוני
סלטים
יין
בירה
שמן זית
עוף


 העתק לבלוג/אתר:
קישור לדף זה:

אודות אתר "מבשלים"

"מבשלים" הוא אתר תוכן ורשת חברתית המבוסס על תכני גולשים ומוקדש למתכונים ולעולם הקולינרי. עורכי האתר הם חיים כהן ואלי לנדאו , שניים מבכירי השפים בארץ, וחובבים גדולים של חומרי גלם משובחים ובישול פשוט וטוב.

השפים חברו לחברת אייג'נט אינטראקטיב, המתמחה בפתרונות שיווק באינטרנט ופיתוח כלים טכנולוגיים מובילים, כדי ליצור את מאגר המידע הקולינרי הגדול ביותר ברשת בשפה העברית.

אודות אתר

על האהבה לאוכל ועל המפגש
המפגש בין חיים ואלי הוא מפגש של שני אנשים שמה מחבר ביניהם הוא אהבה גדולה לאוכל, רטט של התרגשות מטעמו של שמן זית משובח ותשוקה לאוכל פשוט וטוב.
המפגש הזה התקיים כבר לפני למעלה מעשרים שנה. אז נולדו גם ארוחות משותפות, טיולים קולינריים בחו"ל ובארץ, והרבה שעות של שיחות והתענגות על התאווה הזו, שכל חובב אוכל מכיר היטב. בדרך נכתבו גם הספרים המשותפים, ועכשיו תורו של האתר "מבשלים", שמכיל את כל הידע, המתכונים והחוויות שצברו יחד ולחוד בשנים האלה, ואת השורשים הקולינריים של כל אחד מהם, מתכונים משפחתיים שעברו מדור לדור והשפיעו על דרכם במטבח.


על קהילת מבשלים
אנחנו מזמינים אתכם להשתתף במסע אל המטבח הפרטי והמשפחתי של חיים ואלי, אבל בעיקר לשתף ולחלוק אתנו את הידע ואת המתכונים שצברתם אתם ובני משפחתכם לאורך השנים. קהילת "מבשלים" היא לא רק מקום מפגש וחלוקת חוויות עם בשלנים וחובבי אוכל נוספים, אלא גם הזדמנות לכולנו ליצור מעין "בית תפוצות" קולינרי, שינציח מטבחים משפחתיים מסורתיים, את הזכרונות הבלתי נשכחים של מטבח בית אמא וטעמים של ילדות.
כל אחד מוזמן לפתוח באתר דף שלו, וליצור בדף הזה את העולם הקולינרי שלו- החל מבניית הפרופיל האישי וההעדפות השונות למטבחים ולמאכלים, דרך כתיבת מתכונים פרטיים וכלה בצילום סרטי וידאו של מתכונים משפחתיים אהובים מבית אמא.


על מבנה האתר ומנועי החיפוש
ההיגיון שהדריך את חיים ואלי בבניית האתר היה אותו היגיון שהדריך אותם בחיבור הספרים המשותפים. הכל מתחיל במרכיבים, בחומרי הגלם. האתר הזה הוא אתר של שוק, גם אם את הקניות עושים בעצם בסופרמרקט. תשתית התוכן באתר נבנתה באופן חדשני המאפשר לסווג מתכונים על פי קריטריונים רבים ולבצע חיפושים מפולחים וממוקדים.
דרך מנועי החיפוש המשוכללים שנבנו במיוחד לאתר תוכלו לחפש את המתכונים ההולמים את המרכיבים הנמצאים במזווה הפרטי, ולקבל במהירות הבזק את כל המידע שתצטרכו –סיפורם ההיסטורי, הקולינרי והחברתי של חומרי הגלם באנציקלופדיה מפורטת; מדריך פרקטי וטיפים לטיפול בהם במטבח; ואלפי מתכונים, המתאימים לכל גחמה ולכל תקציב. המתכונים האלה נכתבו על ידי חיים ואלי, על ידי עמיתים שהם שפים מקצועיים, ועל ידי חברי הקהילה כולה.


הכלים הייחודיים של האתר
מנועי חיפוש מתקדמים – המאפשרים לכם לבצע חיפושים ממוקדים ולקבל תוצאות רלוונטיות בהתאם למרכיבים הנמצאים ברשותכם, להעדפות קולינריות ולמגבלות בריאותיות.
המדריך – אנציקלופדיה קולינרית מפורטת המכילה בין היתר את כל המרכיבים וחומרי הגלם של המטבח.
עצי משפחה קולינריים – הזדמנות להנציח את המתכונים המשפחתיים שעברו מדור לדור וליצור ספר מתכונים משפחתי מקוון.

שיווק באינטרנט
תנאי שימוש | צור קשר | אודות אתר "מבשלים" | עזרה | פרטיות | מידע למפרסמים
שיווק באינטרנט קידום אתרים
כל הזכויות שמורות ל ח.א. מבשלים עם השף חיים כהן ועם ד"ר אלי לנדאו, קהילת אוכל, מתכונים, בישול ומאכלים של ישראל. אתר מבשלים מציג עושר רב של מתכונים, מאכלים, מדריך לבישול אוכל, טיפים איך להכין מתכון ספציפי, מידע על שפים מובילים ועוד. אין לעשות כל שימוש במידע באתר מבשלים אוכל באינטרנט ללא קבלת אישור מפורש בכתב לפי תקנון האתר.